• Športová olympiáda detí a seniorov

• Dňa 23.11.2023 sa deti z našej materskej školy zúčastnili športovej Olympiáde so seniormi pod záštitou OK Alojza Szokolyiho a Strednej odbornej školy v Šahách. Súťažiaci zdatne zdolávali prekážkové dráhy spolu so seniormi. Deti získali krásne II. miesto a s láskou obdarovali svojich starších kamarátov drobným darčekom.

2023.11.23-án óvodánk gyermekei a Szokolyi Alajos Olimpiai Klub és a Müszaki és Szolgáltatóipari Szakközépiskola által meghirdetett gyermek és nyugdíjas olimpián vettek részt. A versenyzők ügyesen meghódították az akadálypályákat az idősebbekkel együtt. A mi óvodánk gyermekei nagyon szép második helyezést értek el. Az eredményhirdetés után pedig, egy kis meglepetéssel ajándékozták meg idősebb barátaikat.