• Školský semafor platný od 28.02.2022

Ministerstvo školstva za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školský zariadeniach zostavilo manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v školskom roku 2021/2022, ktorý stanovuje základné prevádzkové podmienky škôl a školských zariadení, vrátane špecifík dodržiavania protiepidemických opatrení a odporúčaní počas pandémie ochorenia COVID-19.

Viac na : https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/

• Karneval v našej materskej škole

• Karneval

Obava z nadmernej chorobnosti detí v tomto období sa vo februárových dňoch rozplynula v okamihu, ako do tried maličkými krôčikmi pricupitali prekrásne masky. So začiatkom o 09.00 hod. zahájili fašiangovú zábavu samotné masky a pani učiteľky. Po úvodnom predstavovaní sa nasledovala tanečná zábava a súťaže. Samozrejme nesmel chýbať metlový, či stoličkový tanec. Hostinu v podobe chutného občerstvenia - ovocných tanierov pripravil personál školskej kuchyne. Nepochybne zablyslo nejedno detské očko pri pohľade na pripravené prekvapenie, ktoré sa ušlo pre každého jedného. Toľko prekrásnych karnevalových masiek ešte celý deň rozprávalo o svojich zážitkoch z Karnevalu.