• Čarovné pastelky

• S veľkou radosťou oznamujeme, že deti z našej materskej školy získali 4 ocenenia vo výtvarnej súťaži Čarovné pastelky do ktorej sme sa zapojili.

Srdečne blahoželáme oceneným autorom výtvarných prác: Liuba Hryhanych, Patrik Škubla, Christofer Heimlich, Aurél Jámbor.

Ďalej sa do súťaže zapojili: Sára Izsmán, Eliáš Penička, Emma Csókási, Adela Grančay, Júlia Baráti, Jázmin Molnár, Dávid Balla.

Oceneným autorom osobne odovzdajú cenu v materskej škole. Výstava je umiestnená v OC v Dituria v Leviciach do 31.01.2023.

Všetky ocenené aj neocenené práce postupujú ďalej do XXIV. medzinárodnej súťaže výtvarnej tvorivosti detí predškolského veku ŽITNOOSTROVSKÉ PASTELKY 2023.

Držíme palce